STRONA GŁÓWNA | HURTOWNIA PŁYT | 
Menu
Witamy


Firma Szewczyk powstała z myślą o osobach ceniących sobie jakość, elegancję, precyzję w wykonaniu. Nasi klienci cenią nas za szeroko rozumianą dostępność. Kładziemy nacisk nie tylko na profesjonalne wykonanie mebli, ale jednocześnie dbamy o oryginalne rozwiązania i dobro naszych klientów.

Stolarstwo od pokoleń. - Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, w którym doświadczenie zdobywane w branży stolarskiej przekazywane jest już od pięciu pokoleń. Nie oznacza to jednak, że czas się dla nas zatrzymał. Zdobyta wiedza jest ciągle poszerzana i aktualizowana poprzez śledzenie aktualnych trendów w meblarstwie oraz stosowanie najnowszych akcesoriów i rozwiązań, pozwalających na wygodne korzystanie z naszych mebli.

Staramy się stale poszerzać naszą ofertę o najnowsze elementy światowych trendów. Mamy na uwadze szkolenie naszego personelu, aby zapewnić naszym nabywcom, nie tylko komfort użytkowania naszych produktów, ale także optymalny dobór mebli do wnętrza mieszkania. Terminowe wykonywanie usług jest dla nas oczywistością.

Proponujemy Państwu meble kuchenne, szafy wnękowe, meble biurowe, garderoby i wiele innych. Wszystko w najwyższej jakości i przystępnej cenie. Więcej informacji znajdą państwo w zakładce Oferta.

Bogaty wybór kolorystyki oraz elastyczność wymiarów i kształtów, pozwalają na projektowanie wymarzonych wnętrz.

Dla tych z Państwa, którzy szukają kompleksowych usług oferujemy wykonanie pomiarów w mieszkaniach oraz komputerową wizualizację wykonywanych mebli, z uwzględnieniem faktury pomieszczenia, dobór sprzętu AGD renomowanych firm (m. in. Whirlpool, Kernau, Samsung, Bosch, Siemens, Teka) oraz akcesoria firm Hettich, Blum, Nomet, Vibo, Sevroll i wiele innych.

Od roku 2014 nasze studio należy do ogólnopolskiej sieci studiów mebli kuchennych Max Kuchnie. Sieć powstała z myślą o klientach, wychodząc naprzeciwko ich oczekiwaniom. Więcej szczegółów dotyczących sieci można uzyskać na stronie www.maxkuchie.pl
Na stronie znajdą państwo także wiele ciekawych artykułów dotyczących urządzania kuchni oraz aktualną ofertę sprzętu AGD dostępną w naszym salonie.